FenomenlerGastronomi

Olivia Tiedemann Kimdir?

Olivia Tiedemann Kimdir , Olivia Tiedemann (28 Şubat 1997 doğumlu), Amerika merkezli bir şef, Tiktok yıldızı ve sosyal medya ünlüsüdür. Kısa yemek pişirme videolarını büyük sosyal platformlarda paylaşmasıyla tanınıyor.

Bugüne kadar Instagram’da iki milyondan fazla takipçi biriktirdi. İlerledikçe onun yaşı, boyu, wiki’si, net değeri, erkek arkadaşı, biyografisi, kilosu, vücut ölçüleri, ailesi, etnik kökeni, ebeveynleri, kardeşleri, uyruğu, dini, gerçekler ve daha fazlası hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Olivia Tiedemann Kimdir / Biyografi

Amerika Birleşik Devletleri’nde Amerikalı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Olivia Tiedemann , 28 Şubat’ta doğum gününü kutluyor . Takma adı Olivia ve burcu Balık’tır.

Liseyi memleketindeki yerel bir özel eğitim kurumunda bitirdi. Ayrıca Bard College’a katıldı ve 2015 yılında lisans derecesi ile mezun oldu.

Gerçek adOlivia Tiedemann
Takma adOlivia
MeslekŞef, Tiktok yıldızı ve sosyal medya ünlüsü
Yaş27 [2024 itibariyle]
Doğum tarihi28 Şubat 1997
Doğum yeriAmerika Birleşik Devletleri
MemleketAmerika Birleşik Devletleri
BurçBalık
MilliyetAmerikan
DinHıristiyan
Ünlü Yemek pişirme videoları

Olivia Tiedemann Erkek Arkadaşı ve Ailesi

Olivia Tiedemann’ın medeni durumu evli değil . Ayrıca şu anki ilişki durumu bekar . Dolayısıyla şu an ne sevgilisi ne de kocası var diyebiliriz.

Ancak daha önce en az bir ilişki içinde olmuş olabilir. Ne olursa olsun, geçmiş ortaklarıyla ilgili hiçbir ayrıntıyı paylaşmamayı tercih ediyor.

Etnik kökeni karışık olmasına rağmen Amerikan vatandaşıdır . Ancak annesi, babası ve kardeşleri hakkında tek bir bilgi bile mevcut değil.

Olivia Tiedemann Yaşı, Boyu ve Daha Fazlası

Olivia Tiedemann’ın yaşı 2024 itibariyle 27’dır . Boyu 172cm ve ağırlığı yaklaşık 63 kg’dır .

Açık sarı saçları ve açık mavi gözleri var. Vücut ölçüleri 33-26-35 iken ayakkabı numarası 42’dir.

Olivia Tiedemann kimdir
Olivia Tiedemann kimdir

Kariyer

Büyürken Olivia Tiedemann yemek yapmaktan gerçekten keyif aldı ve mesleği olarak bu yolu takip etmeyi seçti. Böylece çeşitli yemekleri pişirebilen profesyonel bir şef oldu.

Instagram hesabının biyografisine göre kendisi özel bir şef. Bu onun genellikle belirli bir müşteri için özel bir yerde (ev/otel) çalıştığı anlamına gelir.

Yemek yapma sürecinin tadını çıkarırken bir yandan da sosyal medyayı vermek istedi. Sonuç olarak özel Instagram hesabını herkese açık hale getirdi ve yemek pişirme videoları kaydetmeye başladı.

On yıldan fazla bir süredir fotoğraf paylaşım sitesinde aktif olarak yer alıyor. Ancak video yüklemeye ancak Ağustos 2023’te başladı. İlk videolarından biri biftek tarifiydi.

Geniş bir izleyici kitlesi tarafından keşfedilmesi uzun sürmedi. Aslında Eylül ayı sonuna kadar yarım milyondan fazla takipçiye ulaştı. Bunu takiben yalnızca Ekim ayında bir milyondan fazla takipçi kazandı.

En popüler videosu 27 milyondan fazla izlendi ve Risotto yemeğinin pişirme videosu oldu. Şu anda 2,3 milyondan fazla takipçisi var ve yaklaşık 1,1 bin kişiyi takip ediyor.

Instagram‘da video paylaşmaya başladığında aynı videoları uygulamada paylaşmak için bir Tiktok hesabı da açtı. Bu kısa video paylaşım uygulamasında livforpasta kullanıcı adını kullanıyor .

Aynı videoyu Tiktok’ta paylaşsa da Instagram hesabıyla karşılaştırıldığında çok fazla takipçi kazanamadı. Şu anda toplam 3,5 milyon beğeni ile 413 binden fazla takipçisi var .

Olivia Tiedemann’ın Net Değeri

Olivia Tiedemann’ın tahmini net değeri 250.000 dolar . En büyük gelir kaynağı sponsorluklardır. Ancak henüz öne çıkan bir marka anlaşması yapmadı.

Öte yandan videolarındaki reklamlardan da kısa bir miktar para kazanıyor. Bunu bırakarak özel şef olarak önemli bir gelir elde ediyor.

Gerçekler

  • Darla adında evcil bir köpeği var.
  • Kollarında birkaç dövme var.
  • Olivia, QCP dahil birkaç etkileyiciyle işbirliği yaptı .
  • Sigara içiyor mu? Bilinmeyen.
  • Alkol kullanıyor mu? Evet.
  • İki milyon Instagram takipçisine ulaşmayı Dom Perignon şampanyasıyla kutladı.

Olivia Tiedemann hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Olivia Tiedemann kimdir?
Olivia Tiedemann, ABD’li bir şef, Tiktok yıldızı ve sosyal medya ünlüsüdür.

Olivia Tiedemann kaç yaşında?
27 yaşında.

Olivia Tiedemann’ın boyu kaç?
172 cmboyunda.

Olivia Tiedemann’ın erkek arkadaşı var mı?
Bilinmeyen.

Olivia Tiedemann’ın değeri ne kadar?
Yaklaşık 250.000 dolar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Bizimle İletişime Geç

Subscribe for exclusive offers and updates on new arrivals