Sinema Tv

Gabrielle Echols Kimdir?

Yeni yüz Gabrielle Echols, 2023 yılında doğaüstü bir korku filmiyle ilk çıkışını yaptı. Bu film sektörüyle 2021 yılında tanıştı ancak 2023 yılında Korku filmi “ Evil Dead Rise ”da rol aldıktan sonra büyük bir popülerlik kazandı. Size daha fazlasını anlatalım. wiki’si, biyografisi, kariyeri ve bu bölümdeki yolculuğu hakkında

İsimGabrielle Echols
Yaş18 yaşında
Doğum tarihi18 Mart 2005
Doğum yeriLos Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
CinsiyetKadın
BurçBalık 
MilliyetAmerikan
DinHıristiyan
Etnik kökenBeyaz
EğitimLise mezunu
MeslekOyunculuk
Ünlü içinEvil Dead Rise ve Zihin Gezgini

Gabrielle Echols Kimdir ? 

Gabrielle Echols, son derece çalışkan bir oyuncu ve model olan Amerikalı bir aktris. Sinema sektörüne ilk çıkışını 2021 yılında bilim kurgu filmi “ Reminiscence ” ile yaptı. Korku filmi “ Evil Dead Rise ” da rol aldıktan sonra üne kavuştu . Ana karakterin büyük kızı rolünü oynamıştı. Bu rol bir gecede hayatını değiştirdi.

Gabrielle Echols’un gençliği:

Çok yetenekli aktris Gabrielle Echols, 18 Mart 2005’te anne ve babasıyla dünyaya geldi. Los Angeles, Kaliforniya’da doğup büyüdü. Çocukluğundan beri oyunculuk ve modelliğe büyük ilgi duydu. Temel ve yüksek öğreniminin ardından profesyonel oyunculuğu öğrenmek için ünlü bir enstitüye gitti.

Gabrielle’in Eğitimi:

Mevcut bilgilere göre temel eğitimini memleketindeki yerel bir okulda tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra profesyonel oyunculuğu öğrenmek için ünlü bir oyunculuk enstitüsüne taşındı.

EğitimLos Angeles’ta yerel bir okul
okulLos Angeles’taki yerel okul
KolejMüsait değil

Gabrielle Echols’un Ailesi:

Sosyal medya ve diğer kaynakları takip ettiğimizde annesinin adının Maki Echols ve Timothy Echols olduğunu öğrendik. Anne ve babasının mesleği hakkında kesin bir bilgi mevcut değildir. Beyaz bir etnik kökene mensuplar ve Amerikan vatandaşlığına sahipler.

Kardeşler ve diğerleri:

Çok araştırdıktan sonra Echols’un küçük bir erkek kardeşi olduğunu ancak adının henüz medyada yayınlanmadığını öğrendik. Diğer ek bilgiler hala gizlidir.

Gabrielle Echols’un yaşı:

Bu çok yetenekli oyuncu, 18 Mart 2005’te anne ve babasıyla dünyaya geldi. Bugünkü tarih itibariyle 18 yaşındadır. Özel gününü ailesiyle birlikte kutluyor.

Gabrielle Echols’un Ağırlığı:

Echols ince ve hafif bir vücut şeklini korudu. Raporlara göre hafif vücudunun ağırlığı 50 kg civarında.

Fiziksel görünüş:

Echols 18 yaşında olmasına rağmen iyi yönetilebilir bir yapıya sahip. Görünüşünü mükemmel kılan çarpıcı, ince ve kum saati bir vücuda sahip. Aerodinamik gövdesi 30B-24-32 şeklindedir. Güzel bir çift gri gözü ve kısa siyah saçları var. Yüzünde uzun ve keskin bir kenar görünümü ve çizilmiş bir dudak var.

Yükseklik5’4”
Ağırlık50kg
Göz rengiGri
Cilt KompleksiSiyah
Cilt kompleksiAdil
Vücut şekli30B-24-32
DövmelerMüsait değil

Gabrielle Echols’un kariyeri:

Gabrielle, çocukluğundan beri oyunculuk ve modellik mesleğine derinden ilgi duymuş ve ilgi duymuştur. Profesyonel oyunculuğu öğrenmek için ünlü bir oyunculuk enstitüsüne gitti.

Kursunu bitirdikten sonra model olarak çalışmaya başladı. 2021 yılında ilk uzun metrajlı filmi “ Anımsama ” ile çıkış yaptı. 

Bu film ona iyi tepkiler veren bir bilim kurguydu. İlk denemesinden iki yıl sonra “ Evil Dead ” dizisinde “ Evil Dead Rise ” ın bir başka bölümünde yer alma şansını yakaladı .

MV5BMmZiN2VmMjktZDE5OC00ZWRmLWFlMmEtYWViMTY4NjM3ZmNkXkEyXkFqcGdeQXVyMTI2MTc2ODM3.  V1

Film bu yıl 21 Nisan’da gösterime girdi. Filmde Bridget rolünü oynadı. Bu film doğaüstü korkuya dayanmaktadır. Bu film onu ​​bir gecede popüler yaptı.

Sosyal medya kariyeri:

Gabrielle, film kariyerinin yanı sıra oldukça profesyonel bir model. Modellik yeteneğini sosyal medya platformu aracılığıyla gösteriyor. Sosyal medya platformunda 43,8 bin takipçi topladı. Harika bir moda anlayışı var ve bunu sosyal medya platformlarında da gösteriyor.

Diğer kariyer:

Çevrimiçi bir yetenek ajansı için çalışıyor. Birçok nedenden dolayı çalışıyor. 

 Sosyal medya gerçekleri:

Ekran görüntüsü 176 1
İnstagramhttps://www.instagram.com/gabrielle_echols/
Twitter (x)https://twitter.com/gabby_echols?lang=tr
YoutubeYok

Gabrielle Echols’un İlişkisi:

Gabrielle şüphesiz yetenekli olan kadar güzel. Birisinin favorisi ve sevgisi olabileceğini inkar edemeyiz. İlişki durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için çok fazla araştırma yaptık ancak ne yazık ki ilişkisi hakkında hiçbir ayrıntı bulamadık. Belki kişisel hayatıyla ilgili herhangi bir ayrıntıyı paylaşmakla ilgilenmiyordur.

Gabrielle Echols’un net değeri:

Gabrielle Echols, Amerikan film endüstrisinin yeni ve genç yüzü. İki filminde de rol aldı. Çeşitli kaynaklardan net servetinin yaklaşık 250 dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.

Gabrielle Echols’un bilinmeyen gerçekleri: 

  • Gabrielle çok genç yaşta popülerlik kazandı
  • İlk çıkışını 2021’de yaptı
  • En çok Evil Dead Rise’daki rolüyle tanınır.
  • Ayrıca başka filmlerde ve TV şovlarında da rol aldı.
  • Birkaç gün içinde sosyal medyada büyük takipçiler kazandı
  • Filmin yanı sıra çeşitli dergi ve bloglarda da yer aldı.
  • Oyunculuğun yanı sıra çeşitli marka ve yayınlarla modellik ve fotoğraf çekimleri de yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Bizimle İletişime Geç

Subscribe for exclusive offers and updates on new arrivals