Fenomenler

Jaidyn Alexis Kimdir?

Jaidyn Alexis Kimdir ,  (2 Ekim 1998 doğumlu), Amerika merkezli bir Instagram modeli, şarkıcı ve sosyal medya yıldızıdır. Muhteşem fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşmasıyla tanınıyor. Bugüne kadar fotoğraf paylaşım sitesinde yarım milyondan fazla takipçi biriktirdi.

Yaşı, boyu, wiki’si, serveti, kocası, biyografisi, çocukları, kilosu, vücut ölçüleri, ailesi, etnik kökeni, ebeveynleri, kardeşleri, uyruğu, dini, gerçekler ve daha fazlası hakkında en son ayrıntıları bulmak için okumaya devam edin.

Jaidyn Alexis Kimdir / Biyografi

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde Amerikalı bir ailede doğan Jaidyn Alexis’in doğum günü 2 Ekim’e denk geliyor . Takma adı Jaidyn olsa da burcuna göre Terazi burcudur. Liseyi yerel bir özel okulda bitirdi. Ancak eğitim nitelikleri bir sırdır.

Gerçek adJaidyn Garcia Andrews
Takma adJaidyn
MeslekInstagram modeli, şarkıcı ve sosyal medya yıldızı
Yaş26 [2024 itibariyle]
Doğum tarihi2 Ekim 1998
Doğum yeriKaliforniya, ABD
MemleketKaliforniya, ABD
BurçTerazi
MilliyetAmerikan
DinHıristiyanlık
Ünlü Sosyal Medya
HobilerSeyahat

Jaidyn Alexis’in Kocası ve Çocukları

Jaidyn Alexis’in medeni durumu nişanlıdır . Rapçi Blueface olarak da bilinen Jonathan Porter ile nişanlandı . Çift, haberi Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımla duyurdu.

Blueface, Deadlocs, Outside, Next Big Thing ve çok daha fazlası gibi hit şarkılarıyla rap topluluğu arasında oldukça popüler. Çift birbirini lise günlerinden beri tanıyordu.

Nişanlanmadan önce çift birkaç yıl birlikteydi ama sonunda kişisel sebeplerden dolayı ayrıldılar. Ancak çift, ilişkileri sırasında Jaughn (oğlu) ve Journey (kızı) adında iki çocukla kutsandı .

Ayrılıklarının ardından Porter, bir yıldan fazla bir süre ChriseanRock’la çıktı ve ardından 2023’te bir ayrılık geldi. Jaidyn ve Blueface Ekim 2023’te bir araya gelip nişanlandıktan sonra Chrisean bunu bir “tanıtım gösterisi” olarak nitelendirdi.

Alexis’in Jonathan’la ilişkisinden önce en az iki ilişkisi olabilirdi. Ancak önceki ortaklarıyla ilgili ayrıntılar şu an itibariyle internette mevcut değil.

Etnik kökeni karışık olsa da uyruğu Amerikalıdır . Aile üyelerini sosyal medya hesaplarında tanıtmasına rağmen isimlerini kamuya açık olarak paylaşmıyor.

Jaidyn Alexis'in Kocası

Jaidyn Alexis Yaşı, Boyu ve Daha Fazlası

Jaidyn Alexis’in yaşı 2023 itibariyle 25’tir . Boyu 5 fit 3 inç ve ağırlığı yaklaşık 63 kg’dır . Siyah saçları ve kahverengi gözleri var. Vücut ölçüleri 35-28-36 , ayakkabı numarası ise 6 (ABD).

Kariyer

Jaidyn Alexis, sosyal medya kariyerine 2019 yılında başladı. Çarpıcı görünüme sahip bir kişi olarak, dikkat çekici bir kişilik olmak için güzel fotoğraflarını web sitesinde paylaşmaya karar verdi.

Başlangıçta rapçi Blueface ile olan ilişkisi nedeniyle popüler oldu. Ancak popülaritesi ayrılmalarından sonra bile artmaya devam etti.

Popülerleştikçe önde gelen markalarla işbirlikleri yaparak moda ve güzellik içerikleri paylaşmaya devam etti. Şu anda web sitesinde 701 binden fazla takipçisi var.

Babyface Skin & Body LLC adında bir güzellik şirketinin sahibidir . Şirket güzellik ürünleri yaratmasıyla tanınıyor.

Sosyal medya kariyerini bir kenara bırakarak son dönemde müzik yapmaya başladı. Rapçi Blueface ile yaptığı yamayla, müzikal olarak ilk kez sahneye çıkması için teşvik edildi.

Rapçi yakın zamanda müzik şirketi Milf Music’i kurdu ve yalnızca annelerle sözleşme imzalayacağını paylaştı. Alexis, söz konusu şirketle sözleşme imzalayan ilk kişiydi.

Sonunda, 22 Haziran 2023’te Stewie single’ını çıkararak müzik çıkışını yaptı . Yalnızca bir ay sonra Workout adlı başka bir single çıkardı . Geçtiğimiz birkaç ay içinde sırasıyla Post opp ve Barbie olmak üzere iki single daha yayınladı .

Tüm bu single’ların müzik videoları Blueface’in resmi YouTube kanalına yükleniyor. Açık ara en popüler single’ı Barbie’dir; YouTube ve Spotify’da sırasıyla dört milyondan fazla izlenme ve üç milyondan fazla dinlenmeye sahiptir.

Jaidyn Alexis’in Net Değeri

Jaidyn Alexis, etkileyici ve müzik sanatçısı olarak lüks bir hayat yaşıyor. Müziğe son girişiyle net değeri yakın gelecekte potansiyel olarak birkaç kat artacaktır.

Tahminlerimize göre değeri 700.000 dolar civarında . Başlangıçta sosyal medyayı takip ederek çeşitli markaları hedef kitlesine tanıttı. Ayrıca şarkılarının yayınlarından ve satışlarından da para kazanıyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi kendisi aynı zamanda bir girişimcidir. Babyface Skin & Body LLC’yi kurmuş olmasına rağmen, şu anda şirketle artık bir ilişkisinin olmadığına inanılıyor.

Gerçekler

  • Blueface ile No Jumper Podcast’inde yer aldı.
  • Vücudunda çok sayıda dövme var.
  • Harika bir şarkıcı olmasına rağmen hiçbir şarkısını kendisi yazmıyor ve kendisi Blueface tarafından yazılıyor.
  • 437 bin takipçisi ve toplam 4,5 milyon beğenisi olan bir Tiktok hesabı var.
  • Tekli Barbie’si Spotify’ın ‘Viral 50 – Global’ Listelerinde 3. sıraya yükseldi.
  • Gerçek adı Jaidyn Garcia Andrews’dur.
  • Şu anda Spotify’da aylık 716 binden fazla dinleyicisi var.
  • Binlerce takipçisi varken Instagram’da yaklaşık 63 kişiyi takip ediyor.
  • Sigara içiyor mu? Evet.
  • Alkol kullanıyor mu? Evet.

Jaidyn Alexis hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Jaidyn Alexis kimdir?
Jaidyn Alexis, Los Angeles merkezli bir Instagram modeli, şarkıcı ve sosyal medya yıldızıdır.

Jaidyn Alexis kaç yaşında?
26 yaşında.

Jaidyn Alexis’in erkek arkadaşı kim?
Blueface ile nişanlıdır.

Jaidyn Alexis’in kaç çocuğu var?
Jaughn ve Journey adında iki çocuk annesidir.

Jaidyn Alexis’in net değeri nedir?
Tahmini net değeri 700.000 dolar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Bizimle İletişime Geç

Subscribe for exclusive offers and updates on new arrivals