FenomenlerModa Stil

Darshelle Stevens Kimdir?

Darshelle Stevens Kimdir , ABD merkezli bir model ve sosyal medya yıldızıdır. Güzel fotoğraflarını sosyal medya profillerinde, özellikle de Instagram’da paylaşmasıyla ün kazandı. Şu ana kadar fotoğraf paylaşım platformunda yedi yüz binden fazla takipçi kazandı. Yaşı, boyu, wiki’si, biyografisi, net değeri, erkek arkadaşı, kilosu, vücut ölçüleri, ailesi, etnik kökeni ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için daha fazlasını okuyun.

Darshelle Stevens Kimdir
Darshelle Stevens Kimdir

Darshelle Stevens Kimdir ?

Darshelle Stevens, 29 Mart 1991’de Grand Rapids, MI, ABD’de Amerikalı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi . Takma adı Darshelle ve burcu Koç’tur. Lise öğrenimini memleketindeki bilinmeyen bir okulda tamamladı. Ancak yüksek öğrenimi hakkında pek bir şey açıklanmıyor.

Etnik kökeni karışık . Ancak ailesiyle ilgili ayrıntıları gizli tuttu. Bu nedenle şu anda ebeveynleri veya kardeşleri hakkında bilgi mevcut değildir. Medeni durumu evli değil ve mevcut ilişki durumu bekar. Ancak geçmişte birden fazla ilişki içinde olmuştur.

Gerçek adDarshelle Stevens
Takma adDarshelle
MeslekModel ve Sosyal Medya Fenomeni
Yaş33 [2024 itibariyle]
Doğum tarihi29 Mart 1991
Doğum yeriGrand Rapids, MI, ABD
MemleketGrand Rapids, MI, ABD
BurçKoç
MilliyetAmerikan
DinHıristiyan
KolejBilinmeyen
HobilerOyun oynamak

Yaş, Boy ve Daha Fazlası

Darshelle Stevens’in yaşı 2024 itibariyle 33’dir. Boyu 1,70 cm ve ağırlığı 51 kg civarındadır . Sarı saçları ve kahverengi gözleri var. Vücut ölçüleri 34-25-35 ve ayakkabı numarası 38.

Kariyer

Darshelle Stevens çok küçük yaşlardan beri fotoğrafçılığı seviyordu. Tam zamanlı bir sosyal medya fenomeni olmadan önce serbest fotoğrafçılık da yaptı. Serbest çalışan olarak çalışırken diğer cosplayerların fotoğraflarını çekiyordu. Birçok kişi onun kamera önüne geçmesini önerdi. Bu onun parlak sosyal medya kariyerinin başlangıcına yol açtı.

Cosplay modeli olarak Super Mario, Stranger Things gibi çeşitli karakterlerin kostümlerini yaptı. Başlangıçta popülerlik kazanmasa da fotoğraflarını sürekli olarak takipçileriyle paylaştı. Zaman geçtikçe Instagram’daki keşfet sekmesinde resimleri çıkmaya başladı ve takipçi sayısı hızla arttı. 700 binden fazla takipçisi olan Instagram hesabı devre dışı bırakıldı. Mevcut Instagram hesabının yalnızca 230 bin takipçisi var.

Sosyal medyadaki büyüme aşamasında premium içerik paylaşmak için bir Patreon hesabı açtı. Onlyfans’a geçmeden önce hesabı birkaç yıl yönetti . Şu anda Onlyfans’ta oldukça aktif ve aboneleriyle çok sık özel içerikler paylaşıyor.

Bugüne kadar siteye 2,1 binden fazla görsel ve 330’dan fazla video yükledi. Onlyfans’ı kullanırken abonelik tabanlı başka bir platform olan Fansly’ye geçti. Onu ücretsiz olarak takip edebilirsiniz ancak yalnızca ücretli abonelerin özel içerik alma olasılığı daha yüksektir. Şu anda 89 bin beğeniyle 34 binin üzerinde takipçisi var.

Darshelle Stevens Kimdir
Darshelle Stevens Kimdir

Darshelle Stevens’ın Net Değeri

Darshelle Stevens, tam zamanlı bir etkileyici olarak rahat bir hayat yaşıyor. Net servetinin 800.000 dolar civarında olduğu tahmin ediliyor ve ana gelir kaynağı sponsorluklar ve ücretli abonelikler. Çeşitli moda markalarını tanıtmak için Instagram hesabını kullanıyor.

Öte yandan premium içerik yüklemek için Onlyfans & Fansly hesabını kullanıyor. Abonelik planının fiyatı Onlyfans’ta aylık 15$ ve Fansly’de 10$’dır. Abone sayısı bilinmese de her ay beş haneli rakamlara ulaştığı tahmin ediliyor.

Gerçekler

  • Bacağında bir kadın yüzü var.
  • O bir köpek aşığıdır ve Scrappy adında bir köpeği vardır.
  • Alkol kullanıyor mu? Evet.
  • Kekleri sevmiyor.
  • Boş zamanlarında video oyunları oynamayı seviyor.
  • En sevdiği renk Mor’dur.
  • Twitter’da Instagram’dan daha fazla takipçisi var.
  • Twitter’da 24.000’den fazla tweet ile 1.2 Mn’den fazla takipçisi var.
  • En sevdiği müzik grubu Rufus Du Sol’dur.

Darshelle Stevens hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Darshelle Stevens kimdir?

Darshelle Stevens, Michigan’lı bir model ve sosyal medya yıldızıdır.

Darshelle Stevens kaç yaşında?

33 yaşında.

Darshelle Stevens’ın boyu kaç?

5 fit 3 inç.

Darshelle Stevens’ın ilişki durumu nedir?

Şu anda bekar.

Darshelle Stevens zengin mi?

Tahmini net değeri 800.000 dolar.

Bu kadar. Darshelle Stevens hakkındaki son bilgiler bunlar . Daha fazla wiki ve biyografi için klasorum.com’a göz atın. Bu makaleyi faydalı bulduysanız arkadaşlarınızla paylaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Bizimle İletişime Geç

Subscribe for exclusive offers and updates on new arrivals