Fenomenler

Gal Akbari Kimdir?

Gal Akbari Kimdir , q.gal kullanıcı adıyla bilinen Gal Akbari (23 Haziran 2000 doğumlu), Kanada merkezli bir Tiktok yıldızı ve sosyal medya kişiliğidir. En çok Tiktok‘ta yemek yeme videoları paylaşmasıyla tanınıyor. Şu ana kadar uygulamada üç milyondan fazla takipçi biriktirdi. Yaşı, boyu, wiki’si, net değeri, erkek arkadaşı, biyografisi, kilosu, ailesi, etnik kökeni, ebeveynleri, kardeşleri, uyruğu, dini, gerçekleri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Gal Akbari Kimdir / Biyografi

Irak’ta Iraklı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Gal Akbari , 23 Haziran’da doğum gününü kutluyor . Zodyak burcuna göre Yengeç burcudur. Gerçek ismi paylaşılmıyor, Gal isminin ilk üç harfinden oluşuyor ve tam isminin açıklanmasını istemiyor.

Liseyi Kanada’daki yerel bir özel okulda bitirdi. Ayrıca Douglas College’a gitti ve 2022’de diş hijyeni alanında önlisans derecesi aldı.

Gerçek adBilinmeyen
Takma adGal
MeslekTiktok yıldızı ve sosyal medya kişiliği
Yaş23 [2023 itibariyle]
Doğum tarihi23 Haziran 2000
Doğum yeriIrak
MemleketBritanya Kolumbiyası, Kanada
BurçYengeç 
MilliyetKanadalı
DinBilinmeyen
KolejDouglas Koleji
HobilerYemek yiyor
Ünlü içinTiktok

Gal Akbari Erkek Arkadaşı ve Ailesi

Gal Akbari evli değil ve şu anda kocası yok. Ayrıca Soru-Cevap videolarından birinde ilişki durumu hakkında bilgi verdi.

Şu anda bekardır . Aslında bugüne kadar hiç kimseyle çıkmamıştı. 20’li yaşlarının başında olmasına rağmen henüz bir ilişki içinde olmayı tercih etmiyor.

Kendisi Kürt etnik kökenine mensuptur ve uyruğu Kanada’dır . Irak’ta doğmuş olmasına rağmen ailesi, o henüz bir yaşındayken Kanada’ya taşındı. Bu nedenle Kanada’nın Britanya Kolumbiyası eyaletinde büyüdü.

Anne ve babası hakkında çok fazla detay paylaşmasa da aile üyeleriyle iyi ilişkiler paylaştığı biliniyor. Bir kız kardeşi var ve adının Jowana olduğuna inanılıyor .

Gal Akbari Yaşı, Boyu ve Daha Fazlası

2000 doğumlu Gal Akbari’nin yaşı 23’tür . Boyu 162 cm ve ağırlığı 52 kg civarındadır . Siyah saçları ve açık yeşil gözleri var.

Vücut ölçüleri 32-24-34 , ayakkabı numarası ise 38’dir. Videoları fast food ürünleri yemeyi içerse de son birkaç yıldır aynı kiloda kalıyor.

Gal Akbari Yaşı

Kariyer

Gal Akbari sosyal medya yolculuğuna yaklaşık üç yıl önce başladı. 2020’deki küresel salgın sırasında sosyal medyayı denemeye karar verdi.

Karantina nedeniyle herkes evde sıkışıp kaldığından, çok sayıda kişinin uygulamada video paylaşmaya başlamasıyla Eylül 2020’de Tiktok hesabını açtı. Üstelik Tiktok’ta ünlü olmak oldukça kolaydı.

Hesabı q.gal kullanıcı adı altında oluşturuldu ve uygulamada mukbang videoları paylaşmaya başladı. Bunun dışında dudak senkronizasyonu, makyaj ve modaya uygun videolar gibi diğer video türlerini de paylaştı.

Güzel görünümü ve büyüleyici kişiliği izleyiciler tarafından seviliyor. Dolayısıyla bir milyon takipçi kilometre taşına ulaşması sadece birkaç ayını aldı.

Şöhreti ne olursa olsun, yükleme programında oldukça pasifti. Bu nedenle büyümesi bir süre durgun kaldı. Son iki yılda Tiktok’ta ayda ortalama iki video çekiyordu.

Ancak son birkaç aydır aktif hale geldi ve ayda yaklaşık on video paylaşıyor. Son zamanlarda iki ısırık serisi adlı bir diziye başlamasıyla viral oluyor. Bu videolarda genellikle boyutu ne olursa olsun herhangi bir gıda maddesini sadece iki lokmada yerken görülüyor.

Sosyal medyada büyük bir başarı elde etmeden önce diş hijyenisti olarak çalışıyordu. Mevcut internet başarısına göre bu işte yarı zamanlı çalışmaktadır. Şu anda toplam 108 milyon beğeni ile 3,2 milyondan fazla takipçisi var .

Tiktok’u bir kenara bırakırsak son zamanlarda Instagram ve YouTube’da tamamen aktif hale geldi. Çoğunlukla Tiktok videolarını Instagram’da yeniden paylaşsa da, daha uzun videolar kaydedip YouTube kanalına yüklüyor.

Gal Akbari’nin Net Değeri

Gal Akbari’nin tahmini net değeri 165.000 dolar . En büyük gelir kaynağı sponsorluklardır.

Milyonlarca takipçisi olan bir influencer olarak markaların ürünlerini/hizmetlerini tanıtmaları için harika bir kişiliktir. Dolayısıyla kendisine terfiler için açıklanmayan bir miktar ödeme yapılıyor.

Bunun dışında YouTube videolarında reklam yayınlayarak kazanıyor. Her ay birkaç milyon görüntüleme elde ederken, reklam geliri olarak da kendisine birkaç bin dolar ödeniyor.

Gerçekler

  • O dışa dönük bir insandır.
  • Şu anda Vancouver, BC, Kanada’da yaşıyor.
  • En sevdiği mutfak İtalyan mutfağıdır.
  • Güzel resimlerini ve kısa videolarını Instagram hesabında 437 bin takipçiyle paylaşıyor.
  • UnderCurrent Entertainment tarafından yönetilmektedir.
  • İş e-postası adam[at]undercurrent[dot]net.
  • ABD, İtalya gibi çeşitli ülkelerde bulundu.
  • En sevdiği fast-food restoran zinciri McDonald’s’tır.
  • Galvsfood adlı YouTube kanalının 282 binden fazla abonesi var.

Gal Akbari hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gal Akbari kimdir?

Gal Akbari, Kanada’dan bir Tiktok yıldızı ve sosyal medya kişiliğidir.

Gal Akbari kaç yaşında?

23 yaşında.

Gal Akbari’nin boyu kaç?

162 cm boyunadır.

Gal Akbari’nin erkek arkadaşı var mı?

Hayır, hiç bir ilişkisi olmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Bizimle İletişime Geç

Subscribe for exclusive offers and updates on new arrivals