Güleyim

Beef Dizisi Konusu ve Karakter Rehberi

Beef Dizisi Konusu ,İki kişi, yol kavgasının neden olduğu kötü bir trafik kazasına karıştığında, her ikisinin de hayatını alt üst etme tehdidinde bulunan karanlık bir olaylar zinciri başlar. Beef, Steven Yeun ve Ali Wong’un oynadığı yeni çıkan bir Netflix ve A24 dizisidir . Yeun, çaresizce paraya ihtiyacı olan bir tamirciyi canlandırırken, Wong, görünüşte mükemmel bir hayata sahip, kendi kendini yetiştirmiş bir girişimcidir.

Lee Sung Jin’in sınırlı serisi, Wong ve Yeun’un karakterlerini, tüm seriyi başlatan yol öfkesi için birbirlerinden intikam almak için çılgın yollara giderken, giderek daha kaotik bir intikam savaşına yol açan yıkıcı bir savaşa sürükler. Aşağıdaki Beef oyuncu kadrosu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin .

Netflix’te Beef oyuncu kadrosuyla tanışın

Bu kara komedi dizisinde komedyen Ali Wong ve Akademi Ödüllü aktör Steven Yeun rol alıyor.

Beef dizisi konusu ve oyuncuları
Beef dizisi konusu ve oyuncuları

Steven Yeun Danny Cho olarak

Danny, kardeşi Paul ile birlikte yaşayan zor durumdaki bir müteahhittir. Başarılı bir inşaat şirketi yönetme ve ailesini Kore’den geri getirebilmek için bir ev inşa etme özlemleri var. Adına neredeyse hiç parası olmayan Danny, sürekli stres altındadır ve kolay bir çıkış yolu aramaktadır.

Steven Yeun, beğenilen 2021 drama filmi Minari’deki Jacob Yi rolüyle Akademi Ödülü’ne aday gösterildi . Ayrıca popüler kıyamet sonrası dizisi The Walking Dead’de altı sezon boyunca Glenn Rhee olarak rol aldı ve Prime Video’nun Invincible’ında baş kahraman Mark Grayson’ı seslendirdi .

Beef Dizisi Konusu
Beef Dizisi Konusu

Ali Wong, Amy Lau rolünde

İşinden ve evliliğinden bıkmış olan Amy, yıllardır gerçek bir mutluluk hissetmemiştir. Zengin, kendi kendini yetiştirmiş bir iş kadını olabilir, ama aynı zamanda çözülmemiş bir öfkeyle kaynıyor. Danny ile yaşadığı trafik kazası, ona tüm öfkesini boşaltması için bir çıkış yolu sağlar.

Ali Wong en çok Netflix stand-up komedi spesiyalleri ve romantik komedi filmi Always Be My Maybe ile tanınır . Ayrıca Tuca & Bertie , Big Mouth ve Human Resources gibi popüler yetişkin animasyon programlarında seslendirme yapıyor .

Beef. Young Mazino as Paul

Genç Mazino Paul olarak

Hayatının büyük bir kısmını kardeşinin gölgesinde geçiren Paul, ilk başta kayıtsız ve tembel biri olarak karşımıza çıkar. Bununla birlikte, ilk sezon ilerledikçe, kardeşler arasındaki ilişkinin başlangıçta göründüğünden çok daha karmaşık olduğunu görüyoruz ve çoğu zaman Paul, Danny’nin manipülasyonu nedeniyle sopanın kısa ucunu alıyor.

Aktör Young Mazino, yıllardır performans sanatlarıyla uğraşan, resmi olarak eğitilmiş bir müzisyendir. Onu New Amsterdam , Blue Bloods , Blindspot ve Prodigal Son gibi şovlarda gördünüz .

  • Young Mazino’yu Instagram’da takip edin

David Choe Isaac olarak

Danny’nin kuzeni Isaac, kendisini tehlikeli insanlarla birleştirmek ve suç faaliyetlerine bulaşmak anlamına gelse bile, hızlı para kazanmak için ne gerekiyorsa yapmakla ilgilidir. O ve Danny iyi anlaşır, ancak Isaac sık sık Paul’le çatışır.

Sığır eti , David Choe’nun bir televizyon programında oynadığı ilk dizi düzenli rollerinden biridir. Daha çok podcast ve gazetecilik kariyeri ile tanınır.

Beef. Joseph Lee as George

Joseph Lee George olarak

George, Amy’nin karısının neler yaşadığından tamamen habersiz ve onun sakladığı her şeyden habersiz, sadık ve sevimli sanatçı kocasıdır. Kızları June için harika bir baba ve biraz zorba annesi Fumi için güvenilir bir oğul.

Joseph Lee, ilk filmini 2018 gerilim filmi Searching’de John Cho’nun karşısında yapan bir sanatçı ve aktördür . Şu anda Paramount+ dizisi Star Trek: Picard’da Teğmen Mura olarak rol alıyor .

Beef Patti Yasutake

Patti Yasutake Fumi olarak

Fumi, George’un annesi ve Amy’nin kayınvalidesidir. Bir avuç dolusu olabilir ve Fumi ile Amy arasında genellikle gerilim vardır. Bir pot karıştırıcı olan Fumi, Beef 1. sezonda bazı yaramazlıklara neden olur , ancak nihayetinde oğlu için en iyisini gerçekten ister.

Aktris Patti Yasutake, Star Trek serisinde Hemşire Alyssa Ogawa’yı oynamasıyla tanınır .

Beef , ana oyuncu kadrosuna ek olarak, Emily’yi Paris’te aktris Ashley Park’ı Naomi olarak, The Umbrella Academy’den Justin H. Min’i Edwin’i, Maria Bello Jordan’ı ve daha fazlasını canlandırıyor . Tekrar eden yıldızların tam listesine aşağıdan göz atın.

  • Ashley Park Naomi olarak
  • Justin H. Min Edwin olarak
  • Maria Bello Ürdün olarak
  • Andrew Santino Michael olarak
  • Bobby olarak Rekstizzy
  • Mia Serafino Mia olarak
  • Remy Holt Haziran olarak

Beef 1. sezon şimdi Netflix’te.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Bizimle İletişime Geç

Subscribe for exclusive offers and updates on new arrivals